FANDOM


Sen Cwela o romansie jego nauczycielki historii - traumatyczny sen o nauczycielce Joannie, który pojawił się w głowie Cwela w nocy z 11 na 12 czerwca 9 roku ery Nao.

Akcja Edit

Wszystko zaczyna się w starym mieście, które wygląda jak cmentarz. Cwel rozmawia o ocenach ze swoją nauczycielką historii z liceum, kiedy nagle ona ucieka. Zdezorientowany i zauroczony w kobiecie Król zaczyna ją gonić. Kiedy wybiega zza rogu, widzi Asię całującą się z wysokim szatynem. Okazuje się, że owy facet to jej przyszły mąż - Bob, o którym Pani Nauczyciel nie raczyła wspomnieć swojemu kochankowi Cwelowi. Młodzieniec ucieka do rodziców Joanny, płacze w ramię jej matce. Ojciec opowiada mu o tym, że Bob to Viking. Niedługo potem znajduje się w swoim mieszkaniu i pali papierosa, kiedy nagle Asia go w bestialski sposób obezwładnia.

Tu miał nastąpić ciąg dalszy, ale Cwel zapomniał, co działo się później.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.