FANDOM


Gino! - użytkownik Forum DB Nao od 12 kwietnia 9 roku ery Nao, Korneliusz. Popularność zdobył dzięki swojej niekompetencji.

Losy Edit

Założył swój temat powitalny i przedstawił się jako nauczyciel języka polskiego. Wzbudziło to niemałe podejrzenia wśród forumowej inteligencji i arystokracji, ponieważ Gino nie zachowywał podstawowych zasad interpunkcji oraz ortografii.

Prowokację rozpoczęli Admin oraz Franqey, którzy jako pierwsi zwrócili uwagę na tę niezgodność w postach Gina. Prawdziwą wojnę rozpoczął jednak Cwel, który w konkretny sposób udowodnił delikwentowi jego błędy. Wywołało to społeczny sprzeciw plebsu, którzy stanął po stronie nowego użytkownika, tłumacząc mu, żeby niczym się nie przejmował, gdyż kocenie na Nao jest rytuałem.

Gino zapewniał w postach, że nikim się nie przejmuje, jednak rozzłoszczony do czerwoności po prowokacji Cwela pożegnał się w swoim temacie, jak i w SB, z forum.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.